Movies
Ratings
484
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Like Nothing HappenedRated ★ 3.5
IntimaciesRated ★ 4.0