Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Passengers of the NightRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5