Movies
Ratings
934
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 2.5
Speak No EvilRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
SiratRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 2.0
Project YRated ★ 1.5
ChinatownRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 1.0
- The UglyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 5.0
The Great FloodRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5