Movies
Ratings
680
100 Yen LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5