Movies
Ratings
1115
The WrestlerRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
DriveRated ★ 3.5
Mike & Nick & Nick & AliceRated ★ 3.0
HeatRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
A ProphetRated ★ 4.0
NakedRated ★ 4.0
No Other LandRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
HarakiriRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Battleship PotemkinRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5