Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 5.0
People and MeatRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Number OneRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0- The Mountain Between UsRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The RosesRated ★ 4.0