Movies
Ratings
353
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0