Movies
Ratings
207
1917Rated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5