Movies
Ratings
1721
The King's WardenRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
FyreRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 2.5
BridesmaidsRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 2.5