Titles you rated
The Lion KingRated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 1.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
HopeRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.0