Movies
Ratings
216
Alex StrangeloveRated ★ 2.5
Those PeopleRated ★ 3.5
The Kids Are All RightRated ★ 3.5
What Maisie KnewRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Mysterious SkinRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 4.5
DisobedienceRated ★ 4.0
Any Day NowRated ★ 4.0
3 GenerationsRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Jenny's WeddingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Set It UpRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.5