Movies
Ratings
115
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 2.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 1.5
RoundersRated ★ 3.0