Movies
Ratings
149
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 1.0
The Life of ChuckRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 0.5