Movies
Ratings
1232
The King's WardenRated ★ 2.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.0
NyadRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.0
GagarineRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
Summer of 85Rated ★ 3.0
Another EarthRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 1.5
BabylonRated ★ 3.5
Song for MarionRated ★ 4.0
Prayers for BobbyRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0