Movies
Ratings
274
Project Hail MaryRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 3.5