Movies
Ratings
1465
Darkest HourRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Hocus PocusRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5