Movies
Ratings
401
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.0
- Planet SpoiliaRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 0.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 1.0
HugoRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0