Series
Ratings
22
Sex EducationRated ★ 1.5
Sex EducationRated ★ 1.5
City HunterRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
SNL Korea Reboot Season 3Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5