Movies
Ratings
552
The HandmaidenRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
American UltraRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
PixelsRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
TomorrowlandRated ★ 3.0
What IfRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Foul KingRated ★ 4.0