Series
Ratings
83
Summer StrikeRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Fishbowl WivesRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Space ForceRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
AmbergrisRated ★ 3.5
My Love: Six Stories of True LoveRated ★ 4.0