Movies
Ratings
284
Project Hail MaryRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 3.5
Spring NightRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
The House Is BlackRated ★ 3.5
The Elephant ManRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 3.0
A Woman Is a WomanRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 2.5
The IdiotsRated ★ 4.5
The SearchersRated ★ 4.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
A Short Film About KillingRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0