Movies
Ratings
717
Begin AgainRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0