Movies
Ratings
131
Christmas in AugustRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
JumperRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0