Movies
Ratings
735
The Big ShortRated ★ 4.0
Mower MinionsRated ★ 4.0
PiperRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5
JoyRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 2.5
SullyRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0