Movies
Ratings
153
Batman BeginsRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0