Movies
Ratings
83
Sentimental ValueRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
The VisitRated ★ 3.0
Route29Rated ★ 4.0
One Summer StoryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Railroad ManRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5