Movies
Ratings
306
ZombielandRated ★ 4.5
RawRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
FractureRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Come and SeeRated ★ 5.0
As Above, So BelowRated ★ 4.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.5
IntentionRated ★ 4.5
Young Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
NewnessRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5