Movies
Ratings
128
Yes ManRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
FlightRated ★ 4.0