Movies
Ratings
591
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0- A Dance That SpeaksRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5- MichelleRated ★ 2.0
- Revenant PrincessRated ★ 1.5
The Masked MonsterRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5