Movies
Ratings
86
UprisingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0- TriggerRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
Doggy PooRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
Kiwi!Rated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0- Marguerite TramRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.5