Movies
Ratings
119
The Lone RangerRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5