Titles you rated
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Sugar Glass BottleRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5