Titles you rated
LifeRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 2.0
LooperRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5