Movies
Ratings
202
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.5
Boy Meets GirlRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5- HumintRated ★ 1.5
SinnersRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The CourierRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
The FriendsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5