Movies
Ratings
321- Whispering WaterRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Freak OrlandoRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Orlando, My Political BiographyRated ★ 2.5
Paris is BurningRated ★ 3.0
OrlandoRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.5