Titles you rated
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Oslo, August 31stRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
TitaneRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
EternityRated ★ 3.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.0