Movies
Ratings
439
GhostbustersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
TrainwreckRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Becoming Led ZeppelinRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Shape of MomoRated ★ 4.0- By Another NameRated ★ 2.0
- The GoralsRated ★ 3.5