Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 5.0
GondolaRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5