Movies
Ratings
477- HumintRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Life UnrehearsedRated ★ 5.0
BirdRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0