Movies
Ratings
119
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Another RoundRated ★ 2.0
Ivan's ChildhoodRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
PatersonRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0