Movies
Ratings
975
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Thank You for Your ServiceRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Mile 22Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
My WayRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0