Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Red SparrowRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
AmbulanceRated ★ 0.5
HuntRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
American MadeRated ★ 3.0
FlightRated ★ 2.5