Movies
Ratings
100
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 4.5
ChawRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.5