Movies
Ratings
1161
Cast AwayRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
The Spy Who Loved MeRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
La Femme NikitaRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 1.5
The DictatorRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5