Movies
Ratings
152
Knight and DayRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 0.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0