Movies
Ratings
262
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 4.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0