Movies
Ratings
1351
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.0
Blood SimpleRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Bumpkin SoupRated ★ 3.0
DuelRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Adventures of Electric Rod BoyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0