Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
- The Running ManRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The First RideRated ★ 1.5
- Someday or One DayRated ★ 3.0
- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
- Lonely PlanetRated ★ 2.0
- Good NewsRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 2.5- The Life ListRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- PoisonRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0- My Oxford YearRated ★ 2.5
The SinRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0