Movies
Ratings
660
Another EarthRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5- MicrohabitatRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- Steel RainRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 4.0- MayonnaiseRated ★ 2.5
The Red ViolinRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0