Movies
Ratings
1242
Manhattan NightRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
AntitrustRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
DreddRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5